Price: $11.790
| Material | Iron |
| Batteries Included | No |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Style Type | P15D/T19 |
| Light Source | LED Lights |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | 55W |
| Color Temperature | 6000K |
| Lumens | 2000~3000LM |
| SKU | sq260424161101628721099 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.